O NAS

Renomowani producenci części na pierwszy montaż do samochodów Citroen, Peugeot i Renault, oraz solidni i sprawdzeni producenci zamienników wysokiej jakości są wybierani jako dostawcy części dla Państwa pojazdów.

Informacje napływające od Państwa, również warsztatów, serwisów, pozwoliły na zgromadzenie wiedzy o własnościach eksploatacyjnych oferowanych części samochodowych, którą dzielimy się z użytkownikami samochodów Citroen, Peugeot i Renault.

AMORTYZATOR TYŁ RENAULT ESPACE III

TYLNE
149
PLN
AMORTYZATOR TYŁ RENAULT ESPACE III
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka:
3 dni
Cena: 149,00 zł
Cena netto: 121,14 zł
szt.

AMORTYZATOR TYŁ

RENAULT ESPACE III (JOE_) [1996-11] [2002-10]

 

ZASTOSOWANIE:

  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M)#10362# [1999-02-2002-10] [ 72 / 98 kW/KM] [1870ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)#7828# [1996-11-2000-10] [ 84 / 114 kW/KM] [1998ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)#10361# [1998-10-2002-10] [ 103 / 140 kW/KM] [1998ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0#16598# [2001-09-2002-10] [ 102 / 139 kW/KM] [1998ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)#7830# [1996-11-2000-10] [ 83 / 113 kW/KM] [2188ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 D#27823# [1997-11-2000-01] [ 84 / 114 kW/KM] [2188ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K)#15054# [2000-10-2002-10] [ 95 / 130 kW/KM] [2188ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)#7829# [1996-11-1998-10] [ 123 / 167 kW/KM] [2963ccm]
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)#10360# [1998-10-2002-10] [ 140 / 190 kW/KM] [2946ccm]

 

NUMERY KATALOGOWE OE:


RENAULT 6025308758
RENAULT 6025308759
RENAULT 6025308760
RENAULT 6025308762
RENAULT 6025308763
RENAULT 6025311265
RENAULT 6025312327
RENAULT 6025403673
RENAULT 6025403676
RENAULT 6025403677
RENAULT 6025408081

ZAMIENNIKI:

BILSTEIN 19-065236
BOGE 32-E01-F
MONROE 42061
MONROE E5077

RENAULT 68029
SACHS 200930

CENA ZA 1 SZTUKĘ.

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Copyright by sqad.com.pl - Kraków - części renault, peugeot, citroen. | projekt i wykonanie: Aktynova Kraków, sklepy Shoper, pozycjonowanie stron, strony RWD

Sklep internetowy Shoper.pl